مشاوره و سفارش

انواع چراغ دکل خورشیدی و برقی

سیستم روشنایی دکل از لامپ ، حباب محافظ لامپ به رنگ قرمز و از جنس شیشه و پایه حباب چدنی که بر روی نوک دکل نصب می‌شود ، قطعه فتوسل که یک دستگاه نور سنج است که لامپ را به صورت اتوماتیک در روز خاموش و با تاریک شدن هوا روشن می کند ( بنا به درخواست مشتری ) ؛ و سر پیچ از جنس چینی ساخته شده است . در گذشته لامپ‌های ترافیکی اسرام جهت روشنایی استفاده می شد که دارای مصرف بالا و طول عمر کوتاهی بود اما امروزه لامپ‌های LED بیشترین کاربرد را دارند .

لایت دریایی ، چراغ بویه و لنترن

علایم کمک ناوبری و چراغ های دریایی ، به معنای دستگاه یا وسایل خارجی کمک کننده به دریانوردان در تعیین و محاسبه موقعیت و یا مسیر دریانوردی و همچنین خطرات و موانع دریایی می باشند و شامل فانوس های دریایی ، بیکن ها ، سفینه های دریایی ، بویه ها ، ریکن ها و علایم مخصوص مه می شوند.

پروژکتور سولار

پروژکتورهای سولار با تبدیل نور خورشید به الکتریسیته و ذخیره آن در باطری تعبیه شده در قالب پروژکتور کار می کنند. به گزارش ایسنا، بنابراعلام نشر سولار، قطعات اصلی یک پروژکتور خورشیدی عبارتند از: پنل خورشیدی – چیپ LED – باطری – شارژر – سنسور حرکتی – قاب پروژکتور و اتصالات مربوطه. در یک پروژکتور سولار نور توسط پنل به الکتریسیته تبدیل می شود. سپس جریان آن توسط شارژ کنترلر کنترل شده و در باطری ذخیره می شود.

چرا ما را انتخاب کنید؟

تامین مستقیم انواع سیستم های الکترونیکی

ارائه قیمت های رقابتی در بازار

پشتیبانی کامل تا رسیدن بار

ارسال بار به تمامی نقاط کشور

تامین محصول برای صادرات

امکان همکاری با تولیدکنندگان

پل های ارتباطی

تلفن ثابت

۰۲۱۸۸۶۱۱۷۴۵

ایمیل

info@led-noor.ir

آدرس

تهران، خ سید جمال الدین اسد آبادی، خ ۶۴ شرقی، پ۱۲، واحد ۱

پینترست

A.S.D_CO

توییتر

ASD_Manu facture

تلگرام

ASDManufacturer

فرم مشاوره و سفارش

مدیر مجموعه آریانا صنعت داوین

حامد طالبی

Call Now Buttonتماس بگیرید