مجموعه آریانا صنعت داوین شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های سولار؛ چراغ های خورشیدی خانگی و … دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سازنده چراغ دکلی سولار با بالاترین پخش نور و بدنه شفاف کریستالیزه

آنچه در این مقاله می خوانید

پرفروش ترین چراغ دکلی سولار در بازار ایرانتولید سفارشی انواع چراغ دکلی سولار برای کاربردهای گوناگونمزایای خرید چراغ دکلی سولار با بدنه مقاوم در برابر ضربهلیست آخرین قیمت چراغ دکلی سولار با بالاترین کیفیت
چراغ دکلی سولار
تولید کنندگان چراغ خطر دکل بر اساس نیاز بازار و دانش فنی خود، اقدام به طراحی و تولید یک نوع از چراغ دکل سولار می نمایند که علاوه بر مشخصات فنی، از نظر ظاهری نیز با سایر محصولات موجود متفاوت می باشد.

یکی از نکات فنی که در زمان خرید چراغ دکلی سولار از اهمیت ویژه ای برخورد می باشد؛ پخش نور و زاویه پرتاب نور چراغ حطر دکل می باشد.

چراغ دکل خورشیدی استاندارد دارای بدنه یو وی دار شفاف است تا مانعی در برابر پرتاب و پخش نور وجود نداشته و اشعه مضر خورشید، تاثیری بر روی عملکرد چراغ دکلی نداشته باشد.

مرکز آریانا صنعت داوین سازنده چراغ دکلی سولار با بالاترین پخش نور و بدنه شفاف کرستالیزه می باشد تا بیشترین میزان درخشندگی را داشته باشد.

بهترین محل برای قرار گیری سلول خورشیدی در چراغ دکلی سولار، بالاترین قسمت و در داخل محفظه خود چراغ است.

پرفروش ترین چراغ دکلی سولار در بازار ایران

همانطور که قبل تر نیز عنوان شد مدل های مختلفی از چراغ دکل خورشیدی در سطح بازار وجود داشته و از طریق فروشگاه های منتخب در اختیار خریداران گرامی قرار می گیرد.
هر کدام از تولید کنندگان بر اساس نیاز بازار و دانش فنی خود، اقدام به طراحی و تولید یک نوع از چراغ دکل سولار می نمایند که علاوه بر مشخصات فنی، از نظر ظاهری نیز با سایر محصولات موجود متفاوت می باشد.

مهم ترین عاملی که باعث فروش بالای یک چراغ دکلی سولار در بازار شده و منجر به استقبال از آن می شود؛ یکی توان و قدرت باتری و دیگری محل و نحوه قرارگیری پنل خورشیدی می باشد.

بهترین نوع باتری برای چراغ دکل خورشیدی، باتری Ni-MH می باشد که علاوه بر راندمان بیشتر، ظرفیت آن واقعی بوده و دوام زیادی هم دارد.

بهترین محل برای قرار گیری سلول خورشیدی در چراغ دکلی سولار، بالاترین قسمت و در داخل محفظه خود چراغ است.
زیرا قرار گرفتن پنل خورشیدی در خارج از چراغ دکل علاوه بر اینکه باعث عدم شارژ در مدت زمان تابش آفتاب می شود؛ باعث کنده شدن و پرتاب شدن آن در شرایط وزش بادهای شدید می باشد که مطلوب نبوده و از نظر فنی مشکل ساز است.

همکاران و شرکت های مخابراتی فعال در زمینه دکل و آنتن، جهت سفارش و خرید پرفروش ترین چراغ دکلی سولار در بازار ایران و همچنین کسب اطلاعات فنی، می توانند با واحد مشاوره و مهندسی مجموعه آریانا صنعت داوین  در ارتباط باشند.

همکاران و شرکت های مخابراتی فعال در زمینه دکل و آنتن، جهت سفارش و خرید پرفروش ترین چراغ دکلی سولار در بازار ایران و همچنین کسب اطلاعات فنی، می توانند با واحد مشاوره و مهندسی مجموعه آریانا صنعت داوین  در ارتباط باشند.

تولید سفارشی انواع چراغ دکلی سولار برای کاربردهای گوناگون

کلیه چراغ دکل های ساخته شده توسط شرکت های همکار باید بر طبق استاندارد ببن المللی ایکائو طراحی و تولید شوند تا از نظر فنی و همچنین دوام و طول عمر دچار مشکل و نقص نشوند.
اما در بسیاری از موارد نیاز است تا نوع چراغ دکل، رنگ، ریتم فلش و سایر ویژگی های فنی آن دچار تغییر شده و یک چراغ دکلی سولار کاملاً جدید طراحی شود.

مجموعه آریانا صنعت داوین با در اختیار داشتن تیمی کامل از مهندسان مجرب و کارآزموده این امکان تولید سفارشی انواع چراغ دکلی سولار برای کاربردهای گوناگون را به مشتریان گرامی و خریداران محترم می دهد تا با توجه به نیاز این عزیزان، کار طراحی و ساخت چراغ سر دکل انجام پذیرد.

تولید چراغ دکلی سولار با رعایت تمامی استانداردهای موجود انجام گرفته و کلیه مراحل طراحی، مونتاژ و تست نهایی چراغ دکل مخابراتی به دقت انجام می شود تا ایرادات احتمالی به درستی مرتفع گردد.

فروش چراغ دکل خورشیدی در این مجموعه و با در نظر گرفتن کیفیت نهایی محصول، به قیمت عمده و اصطلاحاً کف قیمت بازار انجام می پذیرد.

شرکت های تولید کننده دکل و مجموعه های فعال در حوزه مخابرات می توانند با خرید چراغ دکلی سولار به صورت سفارشی، در تمام پروژه های مربوطه، ورود نموده و از پشتیبانی فنی این مجموعه بهره مند گردند.
لازم به ذکر است که قیمت چراغ سر دکل سولار با توجه به مدل و مشخصات فنی آن متفاوت بوده و خریداران گرامی، می توانند جهت اطلاع از آن با واحد فروش مجموعه آریانا صنعت داوین در تماس باشند.

مجموعه آریانا صنعت داوین با در اختیار داشتن تیمی کامل از مهندسان مجرب و کارآزموده این امکان تولید سفارشی انواع چراغ دکلی سولار برای کاربردهای گوناگون را به مشتریان گرامی و خریداران محترم می دهد تا با توجه به نیاز این عزیزان، کار طراحی و ساخت چراغ سر دکل انجام پذیرد.

مزایای خرید چراغ دکلی سولار با بدنه مقاوم در برابر ضربه

اغلب چراغ دکل های ارزان از کیفیت و سطح استاندارد پایینی برخوردار بوده و به دلیل عدم استفاده از قطعات و مواد اولیه مرغوب، پس از چند روز یا چند هفته کار کردن، دچار خرابی می شوند.

یکی از قطعاتی که بیشتر در معرض آسیب و خرابی قرار می گیرد؛ قاب و حباب چراغ دکل خورشیدی می باشد.
بدنه چراغ دکل مخابراتی باید از مقاوم ترین مواد اولیه که یا فلزات و یا مواد پلیمری مانند پلی کربنات هستند؛ ساخته می شود.

استفاده از مواد UV دار باعث افزایش استحکام حباب چراغ دکلی شده و تابش اشعه خورشید، تاثیری بر روی رنگ و شکل ظاهری آن نخواهد داشت.

همچنین در حال حاضر بسیاری از تولید کنندگان چراغ دکل سولار از مواد مقاومی مانند ABS برای قاب چراغ استفاده می کنند که از مقاومت بسیار بالایی در برابر ضربه و تنش های مکانیکی برخوردار می باشد که مهم ترین مزیت آن علاوه بر محکم بودن؛ وزن کم و سبک بودن می باشد که برای دکل بندها از اهمیت زیادی برخوردار است.

از دیگر مزایای خرید چراغ دکلی سولار با بدنه مقاوم در برابر ضربه این است که در ساخت آن از جدیدترین و بروز ترین مواد پلیمری استفاده شده است که علاوه بر کاهش مدت زمان ساخت و مونتاژ چراغ دکل، باعث کاهش هزینه و قیمت چراغ دکلی سولار نیز خواهد شد.

از مزایای خرید چراغ دکلی سولار با بدنه مقاوم در برابر ضربه این است که در ساخت آن از جدیدترین و بروز ترین مواد پلیمری استفاده شده است که علاوه بر کاهش مدت زمان ساخت و مونتاژ چراغ دکل، باعث کاهش هزینه و قیمت چراغ دکلی سولار نیز خواهد شد.

لیست آخرین قیمت چراغ دکلی سولار با بالاترین کیفیت

اغلب مشتریان تمایل به خرید چراغ دکل خورشیدی با کمترین قیمت و ارزان ترین نرخ بازار را دارند.
نکته ای که باید مورد توجه خریداران قرار بگیرد این است که قیمت چراغ دکلی سولار به طور مستقیم با کیفیت آن در ارتباط بوده و به هر میزان که تکنولوژی و مرغوبیت مواد اولیه و قطعات الکترونیکی بالاتر باشد؛ قیمت چراغ دکل بیشتر بوده و در کنار آن، طول عمر بیشتری نیز خواهد داشت.

شرکت های تولید کننده معمولاً برای کاهش قیمت چراغ دکل خورشیدی، تیراژ آن را افزایش داده و با قیمت رقابتی در سطح بازار توزیع می نمایند که این موضوع نیز در کاهش هزینه خرید بسیار موثر می باشد.
یکی دیگر از مواردی که می تواند در کاهش قیمت خرید چراغ سر دکل سولار موثر باشد؛ خرید آن بصورت مستقیم و بدون واسطه از تولید کننده و یا دفاتر فروش عمده می باشد.

همکاران و نمایندگی های فروش چراغ دکل در سراسر کشور، جهت دریافت و اطلاع از لیست آخرین قیمت چراغ دکلی سولار با بالاترین کیفیت می توانند از طریق این سایت با مجموعه آریانا صنعت داوین در تماس باشند.
همچنین خاطر نشان می گردد در خرید چراغ دکل سولار به صورت عمده برای مشتریان عزیز، تخفیفاتی در نظر گرفته می شود که متناسب با حجم خرید، اعمال شده و در کاهش قیمت چراغ دکلی سولار اهمیت بالایی دارد.

یکی دیگر از مواردی که می تواند در کاهش قیمت خرید چراغ سر دکل سولار موثر باشد؛ خرید آن بصورت مستقیم و بدون واسطه از تولید کننده و یا دفاتر فروش عمده می باشد.
حامد طالبی

مجموعه آریانا صنعت داوین شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های سولار؛ چراغ های خورشیدی خانگی و … دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:حامد طالبی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09126060538

phone icon شماره ثابت: 02188611745

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@led-noor.ir

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید