مجموعه آریانا صنعت داوین شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های سولار؛ چراغ های خورشیدی خانگی و … دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بهترین و ارزانترین قیمت فروش چراغ دکل خورشیدی صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید

نکات مهم در زمان خرید چراغ دکل خورشیدیفروش چراغ دکل خورشیدی با مدار کنترلی هوشمندمرکز توزیع چراغ دکل خورشیدی ارزانلیست قیمت خرید چراغ دکل خورشیدی استاندارد
چراغ دکل خورشیدی
چراغ دکل دارای مدل های مختلفی است که هر نمونه از آن دارای ویژگی ها و مشخصات فنی مخصوص به خود می باشد.
در زمان خرید چراغ هشدار دکل برخی موارد و پارامترها وجود دارد که مشتریان در زمان انتخاب، باید به آن توجه نمایند.

امروزه بیشتر سازندگان دکل و آنتن تمایل به استفاده و خرید چراغ دکل خورشیدی ارزان قیمت و با کیفیت دارند.

چراغ دکل سولار در مدل های مختلف و با ویژگی های عملکردی مخصوص به خود، توسط مراکز تولیدی و برندهای مطرح بازار، ساخته شده و در سطح کشور توزیع می شوند.

قیمت فروش چراغ دکل خورشیدی با توجه به ویژگی های آن مشخص شده و از طرف کارشناسان فروش نرخ گذاری می شود.

مرکز آریانا صنعت داوین تولید کننده انواع چراغ چشمک زن صاعقه گیر بوده و بهترین و ارزان ترین قیمت فروش چراغ دکل صادراتی را در بازار ایران ارائه می دهد.

توجه به مرغوبیت مواد اولیه بدنه و حباب چراغ دکل خورشیدی یکی از مواردی است که از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

نکات مهم در زمان خرید چراغ دکل خورشیدی

همانطور که در مطلب قبل عنوان شد؛ چراغ دکل دارای مدل های مختلفی است که هر نمونه از آن دارای ویژگی ها و مشخصات فنی مخصوص به خود می باشد.

در زمان خرید چراغ هشدار دکل برخی موارد و پارامترها وجود دارد که مشتریان در زمان انتخاب، باید به آن توجه نمایند.

در اینجا قصد داریم تا نکات مهم در زمان خرید چراغ دکل خورشیدی را بصورت کوتاه و مفید بیان کنیم تا خریداران ارجمند، آنها را مورد دقت قرار دهند.

در بسیاری از کاربردهای چراغ روی دکل، با توجه به دشواری های موجود و هزینه بر بودن آن ؛ دسترسی، تعمیر یا تعویض چراغ هشدار دکل به سختی انجام شده و نیاز است تا بهترین و با کیفیت ترین مدل این محصول، تهیه و نصب شود.

توجه به مرغوبیت مواد اولیه بدنه و حباب چراغ دکل خورشیدی یکی از مواردی است که از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.
در صورتی که حباب و بدنه، کیفیت و استاندارد لازم را نداشته باشند در مدت زمان کوتاهی شفافیت حباب چراغ چشمک زن خورشیدی از بین رفته و کدر می شود.

موضوع مهم دیگر در زمان خرید چراغ دکل سولار توجه به مشخصات فنی و نوع قطعات الکترونیکی نصب شده در داخل محفظه چراغ می باشد.
به عنوان مثال در جدیدترین مدل های چراغ دکل خورشیدی به جای فتوسل از میکروکنترلر استفاده می شود که خطاهای فتوسل را نداشته و دقت بالاتری دارد.
و یا در مدل های با کیفیت چراغ دکل خورشیدی از باتری های Ni-MH استفاده می شود که نسبت به نمونه های قدیمی از راندمان و طول عمر بالاتری برخوردار بوده و بیش از دو سال با بهترین کارآیی، قابل استفاده می باشند.

در مدل های با کیفیت چراغ دکل خورشیدی از باتری های Ni-MH استفاده می شود که نسبت به نمونه های قدیمی از راندمان و طول عمر بالاتری برخوردار بوده و بیش از دو سال با بهترین کارآیی، قابل استفاده می باشند.

فروش چراغ دکل خورشیدی با مدار کنترلی هوشمند

یکی از مهمترین مزایای چراغ های چشمک زن خورشیدی دکل در مدل های صادراتی، استفاده از مدار الکترونیکی هوشمند می باشد.
برد هوشمند از جدیدترین و بروزترین مدارات الکترونیکی با کیفیت ساخته شده است که باعث افزایش راندمان و بهبود کارآیی چراغ دکل خورشیدی شده است.

مدار کنترلی هوشمند، با توجه به جریان خروجی از پنل خورشیدی و سطح شارژ باتری، شدت نور چراغ چشمک زن خورشیدی را کنترل کرده و سطح آن رت در بیشترین مقدار قرار می دهد تا میزان انرژی باتری در بالاترین حالت ممکن باشد.

مرکز آریانا صنعت داوین با فروش چراغ دکل خورشیدی با مدار کنترلی هوشمند، نیاز بازار را به یک محصول با کیفیت و با دوام مرتفع کرده است.

در مدار کنترلی هوشمند چراغ سر دکل خورشیدی به دلیل ایراداتی که فتوسل دارد؛ از آن استفاده نشده و به جای فتوسل از میکروکنترلر استفاده شده است که دقت بسیار زیادی دارد.

خرید چراغ دکل خورشیدی از تولید کننده این کالا در کاهش قیمت آن موثر بوده و همیشه قیمت چراغ سر دکل بصورت درب کارخانه به دلیل حاشیه سود پایین تر سازنده، کمترین مقدار خواهد بود.

لازم به یادآوری است که چراغ های چشمک زن خورشیدی قرمز رنگ بوده و با ریتم فلش ساده ، طراحی و تولید می شوند که این موضوع براساس استاندارد ICAO می باشد.

مرکز آریانا صنعت داوین با فروش چراغ دکل خورشیدی با مدار کنترلی هوشمند، نیاز بازار را به یک محصول با کیفیت و با دوام مرتفع کرده است.

مرکز توزیع چراغ دکل خورشیدی ارزان

توزیع و عرضه چراغ هشدار دکل توسط فروشگاه های پخش عمده و یا دفاتر فروش چراغ دکل که توسط تولید کننده ها تعیین می شود؛ انجام می پذیرد.

علاوه بر این، خرید چراغ دکل سولار و انواع چراغ های چشمک زن خورشیدی از طریق سایت های آنلاین نیز امکان پذیر می باشد که این سایت ها معمولاً سبد محصولاتی کاملی را دارا می باشند.

واحد تولیدی آریانا صنعت داوین با برند A.S.D یکی از تولید کنندگان قدیمی انواع چراغ چشمک زن صاعقه گیر بوده و مرکز توزیع چراغ دکل خورشیدی ارزان و با کیفیت می باشد.

چراغ های چشمک زن خورشیدی در این مجموعه در طی پروسه طراحی و ساخت چندین بار مورد تست و بررسی قرار می گیرد تا عملکرد چراغ ها از هر نظر در بالاترین سطح ممکن قرار داشته باشد.

شفافیت حباب و حالت کریستال مانند آن باعث می شود تا شدت نور و پرتاب نور چراغ روی دکل در حداکثر مقدار خود باشد که این ویژگی از اهمیت زیادی برخوردار است.

صفحه خورشیدی که بر روی چراغ هشدار خورشیدی قرار دارد بازدهی بالایی داشته و توانایی شارژ کردن باتری را در هوای ابری دارد که این ویژگی برای مشتریان حائز اهمیت می باشد.

خرید چراغ های چشمک زن خورشیدی و استفاده از آن نیازی به سیم کشی و تامین برق شهری نداشته و انرژی لازم جهت کار کردن چراغ دکل خورشیدی از طریق خورشید تامین می شود.

واحد تولیدی آریانا صنعت داوین با برند A.S.D یکی از تولید کنندگان قدیمی انواع چراغ چشمک زن صاعقه گیر بوده و مرکز توزیع چراغ دکل خورشیدی ارزان و با کیفیت می باشد.

لیست قیمت خرید چراغ دکل خورشیدی استاندارد

مدل های مختلفی از چراغ روی دکل در بازار وجود دارد که هر کدام دارای یک قیمت می باشد.
قیمت چراغ دکل خورشیدی توسط کارشناسان فروش شرکت های تولید کننده مشخص می شود که پس از محاسبه هزینه ها و میزان سود منطقی و با قیمت رقابتی به نمایندگی ها ابلاغ می شود.
مهم ترین عواملی که بر روی قیمت چراغ سر دکل تاثیر دارد عبارتند از:

  • برند تولید کننده چراغ
  • کیفیت و جنس مواد اولیه
  • محل قرارگیری سلول خورشیدی
  • ظرفیت خروجی صفه سولار
  • نوع باتری و فناوری آن
  • نوع مدار چشمک زن
  • رنگ چراغ و ریتم فلش

شرکت های تولیدکننده دکل و دکل بندهای عزیز جهت اطلاع از انواع مدل های چراغ روی دکل و مشخصات فنی این محصولات و همچنین دریافت لیست قیمت خرید چراغ دکل خورشیدی استاندارد می توانند با واحد مشاوره و فروش مجموعه آریانا صنعت داوین در ارتباط باشند.

اصلی ترین مطلبی که نشان دهنده استاندارد بودن چراغ دکل سولار می باشد؛ مطابقت مشخصات فنی و پارامترهای آن براساس استاندارد ایکائو است.

یکی از راه هایی که در زمان خرید چراغ دکل خورشیدی قیمت آن را کاهش داده و منجر به افزایش قدرت خرید مشتریان ارجمند می شود؛ سفارش چراغ روی دکل بصورت عمده می باشد. در بازار برخی از مدل های چراغ های چشمک زن خورشیدی وجود دارد که ارزان تر از میانگین بازار هستند که این موضوع بدلیل استاندارد نبودن و ضعف فنی این چراغ ها بوده و پی از نصب، در کمترین زمان دچار خرابی شده و نیاز به تعمیر یا تعویض پیدا می کنند.

یکی از راه هایی که در زمان خرید چراغ دکل خورشیدی قیمت آن را کاهش داده و منجر به افزایش قدرت خرید مشتریان ارجمند می شود؛ سفارش چراغ روی دکل بصورت عمده می باشد.
حامد طالبی

مجموعه آریانا صنعت داوین شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های سولار؛ چراغ های خورشیدی خانگی و … دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:حامد طالبی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09126060538

phone icon شماره ثابت: 02188611745

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@led-noor.ir

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید