مجموعه آریانا صنعت داوین شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های سولار؛ چراغ های خورشیدی خانگی و … دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

ارزان ترین قیمت لامپ ال ای دی حبابی ۴۰ وات فوق کم مصرف موجود در بازار ایران

آنچه در این مقاله می خوانید

تولید کننده لامپ ال ای دی حبابی 40 وات مرغوبراهنمای خرید لامپ ال ای دی حبابی 40 وات پر نوربورس سفارش و تهیه لامپ ال ای دی حبابی 40 وات های پاورقیمت لامپ ال ای دی حبابی 40 وات به صورت عمده
لامپ ال ای دی حبابی 40 وات
به دلیل شدت نور قوی و طول عمر بالایی که انواع لامپ ال ای دی حبابی 40 وات دارد از این مدل بیشتر استفاده می شود.

لامپ ال ای دی حبابی ۴۰ وات یکی از مدل های پرنور و توان بالای انواع ال ای دی به حساب می آید.
به دلیل مصرف بسیار کم لامپ های ال ای دی، اصطلاحاً به این لامپ ها فوق کم مصرف اطلاق می شود که می تواند در کاهش هزینه برق بسیار موثر باشد.

مجموعه آریانا صنعت داوین به دلیل توزیع مستقیم و بدون واسطه ارزان ترین قیمت لامپ ال ای دی حبابی ۴۰ وات فوق کم مصرف موجود در بازار ایران را به صورت عمده توزیع می نماید.

تولید کننده لامپ ال ای دی حبابی 40 وات مرغوب بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه را برای ساخت انواع لامپ، استفاده می کند.
قیمت لامپ ال ای دی 40 وات پارس شعاع توس در مقایسه با کیفیت آن و مصرف کم برق، بسیار مناسب بوده و بهترین گزینه برای استفاده در منازل و محیط های اداری می باشد.

تولید کننده لامپ ال ای دی حبابی ۴۰ وات مرغوب

به دلیل شدت نور قوی و طول عمر بالایی که انواع لامپ ال ای دی حبابی ۴۰ وات دارد  از این مدل بیشتر استفاده می شود.
در حال حاضر و در بازار کشور، تولید کنندگان متعددی در زمینه تولید انواع لامپ به خصوص لامپ ال ای دی حبابی ۴۰ وات مشغول به تولید و ارائه محصول هستند.
برخی از این برندها معروف عبارتند از:

 • پارس شهاب
 • پارس شعاع توس
 • خزرشید
 • ایران زمین
 • بروکس
 • میتره

تولید کننده لامپ ال ای دی حبابی ۴۰ وات مرغوب بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه را برای ساخت انواع لامپ، استفاده می کند.
قیمت لامپ ال ای دی ۴۰ وات پارس شعاع توس در مقایسه با کیفیت آن و مصرف کم برق، بسیار مناسب بوده و بهترین گزینه برای استفاده در منازل و محیط های اداری می باشد.

لامپ های ال ای دی توان بالا به دلیل تولید گرما باید از طریق هیت سینک، با محیط اطراف تبادل دمایی داشته باشند به همین دلیل تولید کننده لامپ ال ای دی حبابی ۴۰ وات مرغوب از بدنه آلومینیومی یا هیت سینک مناسب برای دفع گرمای ایجاد شده استفاده می کند که باعث افزایش طول عمر لامپ خواهد شد.

حباب لامپ ال ای دی ۴۰ وات از جنس پلی کربنات یا پلاستیک مقاوم و نشکن می باشد که در برابر ضربه، افتادن و تنش های مکانیکی از استحکام بالایی برخوردار است.

لامپ های ال ای دی توان بالا به دلیل تولید گرما باید از طریق هیت سینک، با محیط اطراف تبادل دمایی داشته باشند به همین دلیل تولید کننده لامپ ال ای دی حبابی 40 وات مرغوب از بدنه آلومینیومی یا هیت سینک مناسب برای دفع گرمای ایجاد شده استفاده می کند که باعث افزایش طول عمر لامپ خواهد شد.

راهنمای خرید لامپ ال ای دی حبابی ۴۰ وات پر نور

در هنگام سفارش و خرید انواع لامپ ال ای دی باید به موارد مهمی توجه کرد که ما در اینجا نکاتی را به عنوان راهنمای خرید لامپ ال ای دی حبابی ۴۰ وات پر نور مطرح خواهیم کرد تا مشتریان گرامی، بهترین انتخاب لامپ را داشته باشند.

در تولید لامپ ال ای دی حبابی ۴۰ وات از گازها و عنصر سمی مانند جیوه استفاده نمی شود که از این نظر برای مصرف کنندگان و محیط زیست بی خطر می باشد.

قیمت لامپ ال ای دی ۴۰ وات کم مصرف ال ای دی در مدل هایی که از بدنه آلومینیومی استفاده می کنند؛ نسبت به سایر لامپ ها بالاتر بوده و در مقابل طول عمر بیشتری هم خواهد داشت که هزینه اضافی انجام شده در مدت زمان استفاده از لامپ ال ای دی حبابی ۴۰ وات برگشت داده خواهد شد.

در ساخت لامپ ال ای دی حبابی ۴۰ وات از ماژول های SMD می شود که بهترین و جدیدترین تکنولوژی انواع لامپ ال ای دی می باشد.
سرپیچ استفاده شده برای لامپ ال ای دی ۴۰ وات از نوع استاندارد E27 می باشد که تقریباً در همه جا یافت شده و می توان آن را نصب کرد.

به طور متوسط میزان روشنایی لامپ ال ای دی حبابی ۴۰ وات ۳۶۰۰ لومن است که معادل استفاده از یک لامپ رشته ای ۳۰۰ وات می باشد.

قیمت لامپ ال ای دی 40 وات کم مصرف ال ای دی در مدل هایی که از بدنه آلومینیومی استفاده می کنند؛ نسبت به سایر لامپ ها بالاتر بوده و در مقابل طول عمر بیشتری هم خواهد داشت که هزینه اضافی انجام شده در مدت زمان استفاده از لامپ ال ای دی حبابی 40 وات برگشت داده خواهد شد.

بورس سفارش و تهیه لامپ ال ای دی حبابی ۴۰ وات های پاور

در تولید لامپ ال ای دی حبابی ۴۰ وات معمولاً از ال ای دی های پاور با شدت نور بالا استفاده می شود که شدت نور بسیار بالایی هم دارد.
لامپ ال ای دی ۴۰ وات دارای علامت استاندارد بوده و این بدین معنی است که با گذشت زمان، دچار کاهش شدت نور نخواهد شد.
از لامپ ال ای دی حبابی ۴۰ وات می توان در محل های زیر استفاده کرد:

 • منازل و آپارتمان ها
 • محیط اداری، تجاری و فروشگاه ها
 • روشنایی عمومی در فضاهای بسته
 • آزمایشگاه ها و بیمارستان ها
 • موزه ها و مراکز گردشگری

از ویژگی های مهم و قابل توجه لامپ ال ای دی حبابی ۴۰ وات این است که در هنگام روشن کردن کلید؛ در کسری از ثانیه روشن شده و به حداکثر شار نوری خود می رسند.

قیمت لامپ ال ای دی ۴۰ وات پارس شهاب که جزء بهترین و با کیفیت ترین برندهای بازار می باشد؛ در این مرکز توزیع عمده، کمترین قیمت بازار می باشد که باعث استقبال شرکت های پخش عمده در سراسر کشور شده است.

لامپ ال ای دی حبابی ۴۰ وات دارای مقاومت مکانیکی بالایی می باشد که باعث شده کمترین میزان آسیب پذیری را داشته و مطلوب ترین عملکرد را در دماهای پایین و هوای سرد داشته باشد.

قیمت لامپ ال ای دی 40 وات پارس شهاب که جزء بهترین و با کیفیت ترین برندهای بازار می باشد؛ در این مرکز توزیع عمده، کمترین قیمت بازار می باشد که باعث استقبال شرکت های پخش عمده در سراسر کشور شده است.

قیمت لامپ ال ای دی حبابی ۴۰ وات به صورت عمده

لامپ های ال ای دی High Power یا توان بالای پر نور دارای تنوع مدل و شدت نور خوبی است که اگر بخواهیم آنها را از نظر قیمت دسته بندی کنیم به صورت زیر خواهد بود:

 • قیمت لامپ ال ای دی ۲۰ وات
 • قیمت لامپ ال ای دی ۳۰ وات
 • قیمت لامپ ال ای دی ۴۰  وات
 • قیمت لامپ ال ای دی ۵۰ وات

همکاران توزیع لامپ ال ای دی و مشتریان محترمی که قصد خرید مدل های مختلف لامپ ال ای دی را دارند می توانند جهت اطلاع از قیمت لامپ ال ای دی حبابی ۴۰ وات به صورت عمده، با واحد مشاوره و فروش مجموعه آریانا صنعت داوین در تماس بوده و از تخفیفات ویژه همکاری بهره مند گردند.

قیمت لامپ ال ای دی ۴۰ وات ایران زمین نیز یکی از ارزان ترین نمونه های موجود در بازار است که از طریق این واحد توزیعی به سراسر کشور ارسال می شود.

البته لازم به ذکر است که قیمت لامپ ال ای دی حبابی ۴۰ وات به صورت عمده به برند تولید کننده، کیفیت محصول، تعداد سفارش، گارانتی ارائه شده و برخی ویژگی های فنی، وابسته می باشد که خریداران لامپ ال ای دی باید به آن توجه داشته باشند.

همکاران توزیع لامپ ال ای دی و مشتریان محترمی که قصد خرید مدل های مختلف لامپ ال ای دی را دارند می توانند جهت اطلاع از قیمت لامپ ال ای دی حبابی 40 وات به صورت عمده، با واحد مشاوره و فروش مجموعه آریانا صنعت داوین در تماس بوده و از تخفیفات ویژه همکاری بهره مند گردند.
حامد طالبی

مجموعه آریانا صنعت داوین شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های سولار؛ چراغ های خورشیدی خانگی و … دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:حامد طالبی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09126060538

phone icon شماره ثابت: 02188611745

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@led-noor.ir

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید