مجموعه آریانا صنعت داوین شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های سولار؛ چراغ های خورشیدی خانگی و … دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مهم ترین ویژگی های یک لامپ ال ای دی ۶۵۰۰ کلوین استاندارد چیست؟

آنچه در این مقاله می خوانید

اصلی ترین تفاوت لامپ ال ای دی 6500 کلوین چیست؟ لیست قیمت لامپ ال ای دی 6500 کلوین در بازار فروش چیپ لامپ ال ای دی 6500 کلوین مشخصات پاور لامپ ال ای دی  6500 کلوین
لامپ ال ای دی 6500 کلوین
نور گرم بیشتر در منازل و اتاق هایی که برای استراحت در نظر گرفته شده اند مناسب است. این نور در بازه 2000 الی 3500 کلوین در دسترس است و افراد در این نور راحت تر می بینند و چشم کمتر دچار خستگی می شود.

دمای رنگ یکی از مهم ترین ویژگی های انواع لامپ می باشد که از نظر متخصصین روشنایی بسیار حائز اهمیت است. که در این بین لامپ ال ای دی ۶۵۰۰ کلوین از فروش و بازار گسترده تری برخوردار است.
اندازه گیری و مفهوم دمای رنگ بسیار متفاوت تر از دمای سرد و گرم در محیط می باشد.
امروزه در بسیاری از کشورها برای هر نوع کاربرد و هدف؛ اعم از منازل مسکونی، ادارات، کارخانجات، هتل ها، بیمارستان ها، رستوران ها و غذاخوری ها، سالن استراحت و نشیمن از دمای رنگ خاصی استفاده می شود.

دمای رنگ در محدوده 4100 کلوین سردتر بوده و به رنگ طبیعی نزدیک تر می باشد. این دمای رنگ برای دفتر کار، کلاس درس و محیط های کاری و آموزشی بسیار مناسب است.

اصلی ترین تفاوت لامپ ال ای دی ۶۵۰۰ کلوین چیست؟

نور گرم بیشتر در منازل و اتاق هایی که برای استراحت در نظر گرفته شده اند مناسب است. این نور در بازه ۲۰۰۰ الی ۳۵۰۰ کلوین در دسترس است و افراد در این نور راحت تر می بینند و چشم کمتر دچار خستگی می شود.
دمای رنگ بین ۳۵۰۰ تا ۴۱۰۰ کلوین؛ متعادل تر می باشد. این دمای رنگ برای رستوران ها، کافه ها و غذا خوری ها بسیار جذاب است.
دمای رنگ در محدوده ۴۱۰۰ کلوین سردتر بوده و به رنگ طبیعی نزدیک تر می باشد. این دمای رنگ برای دفتر کار، کلاس درس و محیط های کاری و آموزشی بسیار مناسب است.
در مای رنگ ۵۰۰۰ الی ۶۵۰۰ کلوین، نور سرد خواهیم داشت که به طور کامل سفید می باشد. اصلی ترین تفاوت لامپ ال ای دی ۶۵۰۰ کلوین این است که بسیار روشن و واضح بوده و برای ادارات، فروشگاه ها و مکان های عمومی بسیار مناسب است.
لامپ ال ای دی ۶۵۰۰ کلوین برای مناطق تجاری، صنعتی، نساجی، ایستگاه راه آهن، آزمایشگاه و انبارها که نیاز است اجسام با رنگ واقعی دیده شوند کاربرد دارد.
نور لامپ ال ای دی ۶۵۰۰ کلوین به رنگ آبی تمایل بسیاری دارد و اگر مدت زمان بسیاری در این محیط باشیم باعث خستگی چشم می شود.

لامپ ال ای دی 6500 کلوین برای مناطق تجاری، صنعتی، نساجی، ایستگاه راه آهن، آزمایشگاه و انبارها که نیاز است اجسام با رنگ واقعی دیده شوند کاربرد دارد.
نور لامپ ال ای دی 6500 کلوین به رنگ آبی تمایل بسیاری دارد و اگر مدت زمان بسیاری در این محیط باشیم باعث خستگی چشم می شود.

لیست قیمت لامپ ال ای دی ۶۵۰۰ کلوین در بازار

برندهای مختلفی در زمینه طراحی و ساخت لامپ ال ای دی ۶۵۰۰ کلوین مشغول به فعالیت هستند. از آن جمله می توان به برندهای زیر اشاره کرد:

  • پارس شعاع
  • مازی نور
  • بروکس
  • نمانور
  • شهاب
  • کارامکس

هر کدام از شرکت های تولیدی اشاره شده در بالا دارای طیف وسیعی از محصولات لامپ ال ای دی ۶۵۰۰ کلوین در بازار هستند که با توجه به نوع لامپ و چراغ در دسته بندی های متنوعی قرار می گیرند.
بنابر این لیست قیمت لامپ ال ای دی ۶۵۰۰ کلوین دربازار بسیار متنوع و مختلف خواهد بود.
بعضاً شرکت ها برای رقابت بیشتر تخفیفات فصلی یا مناسبتی هم برای خریداران و توزیع کنندگان عمده در نظر می گیرند.
شرکت های بزرگ وفعال در زمینه لامپ و روشنایی می توانند جهت دریافت جدیدترین لیست قیمت لامپ ال ای دی ۶۵۰۰ کلوین در بازار با واحد مشاوره و فروش مجموعه آریانا صنعت داوین تماس حاصل کنند.
یادآوری این نکته ضروری است که لامپ ال ای دی ۶۵۰۰ کلوین در اشکال مختلف حبابی، استوانه ای، شمعی، اشکی، پروژکتور و سقفی در بازار به فروش می رسد.

شرکت های بزرگ وفعال در زمینه لامپ و روشنایی می توانند جهت دریافت جدیدترین لیست قیمت لامپ ال ای دی 6500 کلوین در بازار با واحد مشاوره و فروش مجموعه آریانا صنعت داوین تماس حاصل کنند.

فروش چیپ لامپ ال ای دی ۶۵۰۰ کلوین

کلیه تولیدکنندگان و تعمیرکاران لامپ های ال ای دی در مقیاس بزرگ جهت خرید چیپ انواع لامپ و پروژکتور می توانند از طریق ارتباط با ما محصول مورد نظر خود را خریداری کنند.
این مجموعه با فروش چیپ لامپ ال ای دی ۶۵۰۰ کلوین در انواع مختلف SMD و COB در وات های مختلف و اندازه و شکل مورد نظر تولیدکنندگان در اختیار آن ها قرارمی گیرد.
تمامی چیپ های لامپ ال ای دی ۶۵۰۰ کلوین با استاندارد و کیفیت بالا و نیزتوان و لومن واقعی در دسترس مشتریان عزیز قرار می گیرد.
فروش چیپ لامپ ال ای دی ۶۵۰۰ کلوین از طریق اینترنت و به صورت غیر حضوری برای کلیه همکاران در سراسر کشور امکان پذیر است و تمامی خریدها در همان روز برای همکاران قابل ارسال می باشد.
در بیشتر موارد چیپ لامپ ال ای دی ۶۵۰۰ کلوین به صورت DOB و ۲۲۰ ولت است تا از وجود مدار راه انداز و درایور بی نیاز باشد و در هزینه تولیدکنندگان وتعمیرکاران لامپ ال ای دی صرفه جویی شود.

این مجموعه با فروش چیپ لامپ ال ای دی 6500 کلوین در انواع مختلف SMD و COB در وات های مختلف و اندازه و شکل مورد نظر تولیدکنندگان در اختیار آن ها قرارمی گیرد.

مشخصات پاور لامپ ال ای دی  6500 کلوین

همان طور که قبلاً اشاره شد لامپ ال ای دی پاور دارای طیف متنوعی می باشد که بعضاً بی کیفیت و ارزان قیمت هستند.
مشخصات پاور لامپ ال ای دی ۶۵۰۰ کلوین با توجه به توان مصرفی یا وات ماژول آن متفاوت است.
یک لامپ ال ای دی ۶۵۰۰ کلوین با کیفیت ۱ وات حدوداً ۱۳۰ لومن شدت روشنایی داشته و نور سفید مهتابی دارد.
ولتاژ کاری لامپ ال ای دی پاور ۶۵۰۰ کلوین در حدود ۳٫۵ ولت و جریان کشیده شده توسط ماژول ۳۵۰ میلی آمپر خواهد بود.
پاور لامپ ال ای دی ۶۵۰۰ کلوین از نوع برق مستقیم؛ توسط درایور و با ولتاژ ۱۲ ولت DC تغذیه می شود.
ذکر این نکته حائز اهمیت است که درایور لامپ پاور ال ای دی در نوع DC باعث می شود تا نویز و میدان مغناطیسی در کارکرد لامپ تاثیری نداشته باشد و به دلیل وجود مدار به عنوان راه انداز قیمت آن نیز بیشتر است.
شرکت های تولیدی لامپ LED و انواع چراغ می توانند جهت مشاوره و راهنمایی با کارشناسان مجموعه آریانا صنعت داوین در ساعات اداری و یا از طریق شبکه های اجتماعی تماس حاصل نمایند.

مشخصات پاور لامپ ال ای دی 6500 کلوین با توجه به توان مصرفی یا وات ماژول آن متفاوت است.
یک لامپ ال ای دی 6500 کلوین با کیفیت 1 وات حدوداً 130 لومن شدت روشنایی داشته و نور سفید مهتابی دارد.
حامد طالبی

مجموعه آریانا صنعت داوین شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های سولار؛ چراغ های خورشیدی خانگی و … دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:حامد طالبی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09126060538

phone icon شماره ثابت: 02188611745

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@led-noor.ir

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید